Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Neler Yapıyoruz?
Sanayi Makinesi Taşıma
Sanayi iş makinalarının taşınmasında üstün donanımlı vinçlerimizden yardım alarak şehir içi ve dışı sigortalı taşıma gerçekleştirmekteyiz.
Buhar Kazanı Taşıma
Farklı ebat ve ölçülere sahip olan buhar kazanlarını yurt içi ve yurt dışı tüm mevkilere sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.
Rüzgar Kulesi Taşıma
Ağır nakliyat olarak kabul edilen rüzgar kulesinin belirlenen noktaya taşınması ihtiyacınızda uzmanlarımız ile yanınızdayız.
Gabari Taşıma
Gabari taşıma sürecinde etüdünü en iyi şekilde planlayarak özel araçlar aracılığı ile taşınma işlemlerini sağlamaktayız.
Kule Nakliyat
Kule parçalarını taşıyabilecek ekipmanlara sahip olan ekibimiz taşınma sürecinde de müşterilerine gereken hizmetleri vermektedir.
Çelik Ekipman Taşıma
Çelik ekipman taşıma hizmeti demontaj, planlama, taşıma ve montajlama işlemi uygulanarak gerçekleştirilir.
Boru Hattı Taşımacılığı
Boru hattı taşımacılığı ile sevkiyat, depolama, sigortalama ve gümrükleme işlemlerinin tamamı gerçekleşmektedir.
Enerji Projeleri Taşıma
Enerji projelerinin taşınmasında gereken hassasiyeti göstererek hasarsız ve uzman ekip işbirliği ile taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.
Beton Eleman Taşıma
Beton eleman taşıma sürecinde güvenlik ön planda tutularak, ulaşması yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
İş Makinesi Taşıma
Mobil vinç, Dozel, Silindir, Excavator, Forklift, gibi iş makinaları da güvenli şekilde bir noktadan diğer noktaya taşınmaktadır.
Trafo Taşıma
Trafonun boyutlarına göre planlanarak hazırlanan özel taşıma aracı sayesinde hızlı ve sorunsuz sevkiyat sağlanır.