Gizlilik Bildirimi

Anasayfa » Gizlilik Bildirimi

ŞAHİN 2 NAKLİYAT SAN. LTD. ŞTİ.(bundan böyle “Şahin 2 Nakliyat” olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Şahin 2 Nakliyat’ın kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Şahin 2 Nakliyat Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Şahin 2 Nakliyat ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Şahin 2 Nakliyat veri tabanında bulunmaktadır. Şahin 2 Nakliyat’daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Şahin 2 Nakliyat Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Şahin 2 Nakliyat, hem de Şahin 2 Nakliyat’ın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Şahin 2 Nakliyat, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Şahin 2 Nakliyat Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Şahin 2 Nakliyat tarafından paylaşılmamaktadır. Şahin 2 Nakliyat, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Şahin 2 Nakliyat Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Şahin 2 Nakliyat veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Şahin 2 Nakliyat, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Şahin 2 Nakliyat’ın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Şahin 2 Nakliyat’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Şahin 2 Nakliyat portalındaki on line aktivite, gerekse Şahin 2 Nakliyat’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Şahin 2 Nakliyat tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Şahin 2 Nakliyat aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Şahin 2 Nakliyat şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Şahin 2 Nakliyat, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“ŞAHİN 2 NAKLİYAT SAN. LTD. ŞTİ.web sitesi” veya “Web Sitesi”; ŞAHİN 2 NAKLİYAT SAN. LTD. ŞTİ.’e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen ŞAHİN 2 NAKLİYAT SAN. LTD. ŞTİ. web sitesi’ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.